TEPOVANIE A ČISTENIE KOBERCOV KOLÁROVO 

 

Profesionálne hĺbkové tepovanie a čistenie kobercov, sedačiek a iného čalúneného nábytku pre domácnosti a firmy v Kolárove a okolí za výborné ceny.   
 

 

 

Tepovanie a čistenie pre firmy a domácnosti

Tepovanie / Čistenie / Dezinfekcia kobercov, sedačiek, gaučov, kresiel, matracov - postelí, či vankúšov ale aj kuchynskej lavice; Čistenie a ošetrenie kožených sedačiek; umývanie podláh.

Koberce alebo Sedačky / Gauče aj koberce odporúčame tepovať aspoň raz za rok. Našim spôsobom tepovania / čistenia navrátime sedačkám alebo gaučom, či kobercom, kreslám, matracom pôvodnú farbu, vôňu a taktiež ich zbavíme rôznych pachov.

Nebojte sa kupovať si látkové sedačky kvôli čisteniu.. Výhodou látkových sedačiek je najmä nespočetné množstvo farieb a kvalita povrchových látok. Môžete si vybrať presne to, čo sa vám páči a hodí do interiéru. Sú pohodlné a na dotyk príjemné. Životnosť látkovej sedačky závisí práve od kvality poťahového materiálu, ale nemusíte sa báť, že by vám vydržala krátko a zničila sa.

Sme tu už 5 rokov na trhu a profesionálne tepujeme a čistíme v termínoch a časoch podľa dohody.

Tepovanie a čistenie interiérov sedadiel kamiónov, autobusov

Nie je to len o interiéri v domácnosti, ale aj tepovaní a čistení kamiónov, autobusov, vlakov a lodí.

Pôsobíme v Kolárove a aj v jeho okolí, preto nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať

Tepovanie a čistenie  v celom regióne KOLÁROVO:

Hurbanovo, Kolárovo, Komárno, Bajč, Bátorove Kosihy, Bodza, Bodzianske Lúky, Brestovec, Búč, Čalovec, Číčov, Dedina Mládeže, Dulovce, Holiare, Chotín, Imeľ, Iža, Kameničná, Klížska Nemá, Kravany nad Dunajom, Lipové, Marcelová, Martovce, Moča, Modrany, Mudroňovo, Nesvady, Okoličná na Ostrove, Patince, Pribeta, Radvaň nad Dunajom, Sokolce, Svätý Peter, Šrobárová, Tôň, Trávnik, Veľké Kosihy, Virt, Vrbová nad Váhom, Zemianska Olča, Zlatná na Ostrove

 

Ľudia, ktorí nás ODPORÚČAJÚ:

Tibor Polák napísal recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
Už druhý-krát sme boli maximálne spokojní sprácou firmy JAMAR. Touto cestou sa chceme poďakovať celému tímu. Ďakujme!

 

Mary Nagyová Tvarožeková napísala recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
Ďakujem firme JAMAR za kvalitne odvedenú prácu , môžem ich odporúčať na čistenie sedačiek , kobercov , matracov a aj podlahy ešte raz ďakujem ���

 

Gabriela Pestunova napísala recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
Vyuzila som sluzby p. Vago je sympaticky sikovny muz, znaly problematiky. Koberec som chcela vyhodit, ale je ako novy.

 

 

Hotel Bojnický vínny dom napísal recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
Dobrý deň pán Vágo,srdečne Vás pozdravujem z Bojníc a ďakujem za vyčistenie našich stoličiek ktoré vyzerajú ako nové vďaka Vašej precíznej práci. Doporučujem každému, Vaša práca bola dôsledná. Odteraz budem využívať len Vaše služby, lebo máte nielen perfektnú prácu, ale ste dochvíľny a držíte slovo a termíny. Vrele doporučujem!