TEPOVANIE A ČISTENIE SEDAČIEK V KOLÁROVE

 

Profesionálne hĺbkové tepovanie a čistenie sedačiek, gaučov, kobercov a iného látkového nábytku pre firmy a domácnosti v Kolárove a okolí za dobré ceny.   
 

 

 

Tepovanie a čistenie pre domácnosti

Tepovanie / Čistenie / Dezinfekcia sedačiek, gaučov, kobercov, kresiel, matracov - válendov (váľand), či vankúšov alebo kuchynských lavíc; Čistenie a ošetrenie kožených sedačiek; Strojové čistenie podlahy.

Sedačky / Gauče aj koberce odporúčame tepovať aspoň raz za rok. Našim spôsobom tepovania / čistenia navrátime sedačkám alebo gaučom, či kobercom, kreslám, matracom pôvodnú farbu, vôňu a taktiež ich zbavíme rôznych pachov.

Nebojte sa kupovať si látkové sedačky kvôli čisteniu.. Výhodou látkových sedačiek je najmä nespočetné množstvo farieb a kvalita povrchových látok. Môžete si vybrať presne to, čo sa vám páči a hodí do interiéru. Sú pohodlné a na dotyk príjemné. Životnosť látkovej sedačky závisí práve od kvality poťahového materiálu, ale nemusíte sa báť, že by vám vydržala krátko a zničila sa.

Už 5 rokov sme na trhu a profesionálne tepujeme, čistíme v termínoch a časoch podľa dohody.

Tepovanie a čistenie sedadiel v interiéri kamiónov, autobusov

Nie je to len o interiéri v domácnosti, ale aj tepovaní a čistení kamiónov, autobusov, vlakov či lodí.

Pôsobíme v Kolárove aj okolí, preto nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať

Tepovanie a čistenie  v celom regióne KOLÁROVO:

Bajč, Bátorove Kosihy, Bodza, Bodzianske Lúky, Brestovec, Búč, Čalovec, Číčov, Dedina Mládeže, Dulovce, Holiare, Hurbanovo, Chotín, Imeľ, Iža, Kameničná, Klížska Nemá, Kolárovo, Komárno, Kravany nad Dunajom, Lipové, Marcelová, Martovce, Moča, Modrany, Mudroňovo, Nesvady, Okoličná na Ostrove, Patince, Pribeta, Radvaň nad Dunajom, Sokolce, Svätý Peter, Šrobárová, Tôň, Trávnik, Veľké Kosihy, Virt, Vrbová nad Váhom, Zemianska Olča, Zlatná na Ostrove

 

Ľudia, ktorí nás ODPORÚČAJÚ:

Martina Kravcikova napísala recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
veľmi odporúčam. Naša sedačka je ako nová, prvý deň sme sa na ňu skoro báli sadnúť

 

Janka Račeková napísala recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
Ďakujem firme JAMAR. Perfektné odvedená práca.odporucam

 

Marcela Husáriková Odrášková napísala recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
Najlepsie tepovanie.....super pristup...skvele ceny.....no proste TOP.....

 

Hotel Bojnický vínny dom napísal recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
Dobrý deň pán Vágo,srdečne Vás pozdravujem z Bojníc a ďakujem za vyčistenie našich stoličiek ktoré vyzerajú ako nové vďaka Vašej precíznej práci. Doporučujem každému, Vaša práca bola dôsledná. Odteraz budem využívať len Vaše služby, lebo máte nielen perfektnú prácu, ale ste dochvíľny a držíte slovo a termíny. Vrele doporučujem!