TEPUJEME A ČISTÍME SEDAČKY V TRNAVE

  

Odborné hĺbkové tepovanie a čistenie sedačiek, kobercov a iného čalúneného nábytku pre firmy a domácnosti v Trnave a okolí za výborné ceny.

 

 

 

Tepovanie a čistenie pre domácnosti

Tepovanie / Čistenie / Dezinfekcia sedačiek, gaučov, kobercov, kresiel, postelí - matracov, či vankúšov ale aj kuchynských lavíc; Čistenie a ošetrenie kožených sedačiek; Strojové čistenie podláh.

Gauče / Sedačky aj koberce odporúčame tepovať aspoň raz za rok. Našim spôsobom tepovania / čistenia navrátime sedačkám alebo gaučom, či kobercom, kreslám, matracom pôvodnú farbu, vôňu a taktiež ich zbavíme rôznych pachov.

Nebojte sa kupovať si látkové sedačky kvôli čisteniu.. Výhodou látkových sedačiek je najmä nespočetné množstvo farieb a kvalita povrchových látok. Môžete si vybrať presne to, čo sa vám páči a hodí do interiéru. Sú pohodlné a na dotyk príjemné. Životnosť látkovej sedačky závisí práve od kvality poťahového materiálu, ale nemusíte sa báť, že by vám vydržala krátko a zničila sa.

Sme tu už 5 rokov na trhu a profesionálne tepujeme a čistíme v termínoch a časoch podľa dohody.

Tepovanie a čistenie interiérov sedadiel autobusov, kamiónov

Nie je to len o interiéri v domácnosti, ale aj tepovaní a čistení kamiónov, autobusov, vlakov a lodí.

Pôsobíme v Trnave aj v okolí, preto nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať

Tepovanie a čistenie  v celom regióne TRNAVA:

Biely Kostol,Bíňovce, Bohdanovce nad Trnavou, Boleráz, Borová, Brestovany, Bučany, Buková, Cífer, Dechtice, Dlhá, Dobrá Voda, Dolná Krupá, Dolné Dubové, Dolné Lovčice, Dolné Orešany, Horná Krupá, Horné Dubové, Horné Orešany, Hrnčiarovce nad Parnou, Jaslovské Bohunice, Kátlovce, Košolná, Križovany nad Dudváhom, Lošonec, Majcichov, Malženice, Naháč, Opoj, Pavlice, Radošovce, Ružindol, Slovenská Nová Ves, Smolenice, Suchá nad Parnou, Šelpice, Špačince, Šúrovce, Trnava, Trstín, Vlčkovce, Voderady, Zavar, Zeleneč, Zvončín         

 

Ľudia, ktorí nás ODPORÚČAJÚ:

Evulka Cibulková Bartalová napísala recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
sedačka pekne vytepovaná s JAMAR - tepovanie v Trnave spkojnost na 100% ďakujem

 

Szilvia Varga napísala recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
Ďakujem za super odvedenú prácu (sedačku mám ako novú a o koberci ani nehovorím) a milý prístup.Krásny deň.

 

Janka Špačeková napísala recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
Touto cestou sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za Váš profesionálny prístup a milé jednanie,s Vašou prácou sme nadmieru spokojni :-) ďakujeme

 

Vladimír Vrančík napísal recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
Využil som tepovaciu službu,na dve sedačky,s prácou,pracovníčky som bol spokojný,sedačky ,,prekukli,, vypadájú, ako nové.