TEPOVANIE A ČISTENIE KOBERCOV GALANTA 

 

Profesionálne hĺbkové tepovanie a čistenie kobercov, sedačiek a iného čalúneného nábytku pre domácnosti a firmy v Galante a okolí za výborné ceny.   
 

 

 

Tepovanie a čistenie pre domácnosti

Tepovanie / Čistenie / Dezinfekcia kobercov, sedačiek, gaučov, kresiel, matracov - postelí, či vankúšov ale aj kuchynských lavíc; Čistenie a ošetrenie kožených sedačiek; Strojové čistenie podláh.

Sedačky / Gauče aj koberce odporúčame tepovať aspoň raz za rok. Našim spôsobom tepovania / čistenia navrátime sedačkám alebo gaučom, či kobercom, kreslám, matracom pôvodnú farbu, vôňu a taktiež ich zbavíme rôznych pachov.

Nebojte sa kupovať si látkové sedačky kvôli čisteniu.. Výhodou látkových sedačiek je najmä nespočetné množstvo farieb a kvalita povrchových látok. Môžete si vybrať presne to, čo sa vám páči a hodí do interiéru. Sú pohodlné a na dotyk príjemné. Životnosť látkovej sedačky závisí práve od kvality poťahového materiálu, ale nemusíte sa báť, že by vám vydržala krátko a zničila sa.

Sme tu už 5 rokov na trhu a profesionálne tepujeme a čistíme v termínoch a časoch podľa dohody.

Tepovanie a čistenie interiérov sedadiel kamiónov, autobusov

Nie je to len o interiéri v domácnosti, ale aj tepovaní a čistení kamiónov, autobusov, vlakov a lodí.

Pôsobíme v Galante a aj v jeho okolí, preto nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať

Tepovanie a čistenie  v celom regióne Galanta:

Abrahám, Čierna Voda, Čierny Brod, Dolná Streda, Dolné Saliby, Dolný Chotár, Galanta, Gáň, Horné Saliby, Hoste, Jánovce, Jelka, Kajal, Košúty, Kráľov Brod, Malá Mača, Matúškovo, Mostová, Pata, Pusté Sady, Pusté Úľany, Sereď, Sládkovičovo, Šalgočka, Šintava, Šoporňa, Tomášikovo, Topoľnica, Trstice, Váhovce, Veľká Mača, Veľké Úľany, Veľký Grob, Vinohrady nad Váhom, Vozokany, Zemianske Sady

 

Ľudia, ktorí nás ODPORÚČAJÚ:

Betka Martincekova napísala recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
Pred chviločkou odišla ,,kočka,,-mladá pani z fir.JAMAR -odbor.tepovanie ,ktora mi vytepovala ,,100rocné,, koberce ,sú ako nové...neviem sa dovytešovať...Ďakujem firme JAMAR a šikovnej mladej panej za perfektnú pracu.

 

Vladimír Vrančík napísal recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
Využil som tepovaciu službu,na dve sedačky,s prácou,pracovníčky som bol spokojný,sedačky ,,prekukli,, vypadájú, ako nové.

 

Zuzana Šimuneková napísala recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
Dakujem za perfektnu pracu. Profesionalita a servis na jednotku. Odporucam
 
Evulka Cibulková Bartalová napísala recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
sedačka pekne vytepovaná s JAMAR - Odborné tepovanie spkojnost na 100% ďakujem