TEPOVANIE A ČISTENIE SEDAČIEK DUNAJSKÁ STREDA

 

Odborné hĺbkové čistenie kobercov, tepovanie sedačiek a rôzneho čalúneného nábytku pre firmy a domácnosti v D. Strede a okolí za výborné ceny.   
 

 

 

Tepovanie a čistenie vo firmách a v domácnostiach

Tepovanie / Čistenie / Dezinfekcia sedačiek, gaučov, kobercov, kresiel, matracov - postelí, či vankúšov ale aj kuchynských lavíc; Čistenie a ošetrenie kožených sedačiek; Strojové čistenie podláh.

Sedačky / Gauče aj koberce odporúčame tepovať aspoň raz za rok. Našim spôsobom tepovania / čistenia navrátime sedačkám alebo gaučom, či kobercom, kreslám, matracom pôvodnú farbu, vôňu a taktiež ich zbavíme rôznych pachov.

Nebojte sa kupovať si látkové sedačky kvôli čisteniu.. Výhodou látkových sedačiek je najmä nespočetné množstvo farieb a kvalita povrchových látok. Môžete si vybrať presne to, čo sa vám páči a hodí do interiéru. Sú pohodlné a na dotyk príjemné. Životnosť látkovej sedačky závisí práve od kvality poťahového materiálu, ale nemusíte sa báť, že by vám vydržala krátko a zničila sa.

Sme tu už 5 rokov na trhu a profesionálne tepujeme a čistíme v termínoch a časoch podľa dohody.

Tepovanie a čistenie sedadiel v kamiónoch, autobusoch

Nie je to len o interiéri v domácnosti, ale aj tepovaní a čistení kamiónov, autobusov, vlakov a lodí.

Pôsobíme v D. Strede a okolí, preto nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať

Tepovanie a čistenie  v celom regióne DUNAJSKÁ STREDA:

Báč, Baka, Baloň, Bellova Ves, Blahová, Blatná na Ostrove, Bodíky, Boheľov, Čakany, Čenkovce, Čiližská, Radvaň, Dobrohošť, Dolný Bar, Dolný Štál, Dunajská Streda, Dunajský Klátov, Holice, Horná Potôň, Horné Mýto, Horný Bar, Hubice, Hviezdoslavov, Jahodná, Janíky, Jurová, Kľúčovec, Kostolné Kračany, Kráľovičove Kračany, Kútniky, Kvetoslavov, Kyselica, Lehnice, Lúč na Ostrove, Macov, Mad, Malé Dvorníky, Medveďov, Mierovo, Michal na Ostrove, Ňárad, Nový Život, Ohrady, Okoč, Oľdza, Orechová Potôň, Padáň, Pataš, Potônske Lúky, Povoda, Rohovce, Sap, Štvrtok na Ostrove, Topoľníky, Trhová Hradská, Trnávka, Trstená na Ostrove, Veľká Paka, Veľké Blahovo, Veľké Dvorníky, Vieska, Vojka nad Dunajom, Vrakúň, Vydrany, Zlaté Klasy

Ľudia, ktorí nás ODPORÚČAJÚ:

Vladimír Vrančík napísal recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
Využil som tepovaciu službu,na dve sedačky,s prácou,pracovníčky som bol spokojný,sedačky ,,prekukli,, vypadájú, ako nové.

 

Anita Florianova napísala recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
Dobrý deň, musím chváliť Vašu prácu. Tá naša sedačka je ako nová, sme spokojní a určite Vás odporúčam známim. Pekný deň, Florianova.

 

Marek Vasek napísal recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
So službami firmy JAMAR som bol spokojný, odbornosť, komunikácia všetko o.k. môžem len doporučiť

 

Ani Bočkajová napísala recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
Tiež odporúčam, skvelá práca,sedačka bola ako nová