TEPOVANIE A ČISTENIE SEDAČIEK V BRATISLAVE

 

Profesionálne hĺbkové tepovanie a čistenie sedačiek (sedacích súprav), gaučov, kobercov a iného látkového nábytku pre firmy a domácnosti v Bratislave a okolí za dobré ceny.   
 

 

 

Tepovanie a čistenie pre domácnosti

Tepovanie / Čistenie / Dezinfekcia sedačiek, gaučov, kobercov, kresiel, matracov - válendov (váľand), či vankúšov alebo kuchynských lavíc; Čistenie a ošetrenie kožených sedačiek; Strojové čistenie podlahy.

Sedačky / Gauče aj koberce odporúčame tepovať aspoň raz za rok. Našim spôsobom tepovania / čistenia navrátime sedačkám alebo gaučom, či kobercom, kreslám, matracom pôvodnú farbu, vôňu a taktiež ich zbavíme rôznych pachov.

Nebojte sa kupovať si látkové sedačky kvôli čisteniu.. Výhodou látkových sedačiek je najmä nespočetné množstvo farieb a kvalita povrchových látok. Môžete si vybrať presne to, čo sa vám páči a hodí do interiéru. Sú pohodlné a na dotyk príjemné. Životnosť látkovej sedačky závisí práve od kvality poťahového materiálu, ale nemusíte sa báť, že by vám vydržala krátko a zničila sa.

Už 5 rokov sme na trhu a profesionálne tepujeme, čistíme v termínoch a časoch podľa dohody.

Tepovanie a čistenie interiérov sedadiel kamiónov, autobusov

Nie je to len o interiéri v domácnosti, ale aj tepovaní a čistení kamiónov, autobusov, vlakov či lodí.

Pôsobíme v Bratislave aj okolí, preto nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať

Tepovanie a čistenie  v celom regióne Bratislava:

Bratislava, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Čunovo, Jarovce, Petržalka, Rusovce

 

Ľudia, ktorí nás ODPORÚČAJÚ:

Ani Bočkajová napísala recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
Tiež odporúčam, skvelá práca,sedačka bola ako nová

 

Hotel Bojnický vínny dom napísal recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
Dobrý deň pán Vágo,srdečne Vás pozdravujem z Bojníc a ďakujem za vyčistenie našich stoličiek ktoré vyzerajú ako nové vďaka Vašej precíznej práci. Doporučujem každému, Vaša práca bola dôsledná. Odteraz budem využívať len Vaše služby, lebo máte nielen perfektnú prácu, ale ste dochvíľny a držíte slovo a termíny. Vrele doporučujem!

 

Betka Martincekova napísala recenziu na JAMAR - Odborné tepovanie:
Pred chviločkou odišla ,,kočka,,-mladá pani z fir.JAMAR -odbor.tepovanie ,ktora mi vytepovala ,,100rocné,, koberce ,sú ako nové...neviem sa dovytešovať...Ďakujem firme JAMAR a šikovnej mladej panej za perfektnú pracu.